ga-g31m-es2l

페이지 정보

profile_image
작성자예스맨 조회 0회 작성일 2020-09-16 12:23:36 댓글 0

본문

Gigabyte GA-G31M-ES2L XEON E5450 OVERCLOCK & BIOS SETTING-SYSTEM UPDATE

E5450 Xeon İşlemci ve Gigabyte GA-G31M-ES2L Anakarta Uygulama..
Videoda Gigabyte GA-G31M-ES2L Anakartın Test Sonuçları,Isı Değerleri ve Azda Olsa Deneme Amaçlı Overclock Yapılmıştır.
Overclock Değeri Düşük Tutulmuştur.Anakart zarar görmemesi için.

Biosa Girip CPU-İşlemci Voltaj ve FSB Değerleri Gösterilmiştir.
Ayrıca E5450 İşlemcinin Anakartda Stabil çalışması için Bios Ayarları Yeniden Düzenlenmiştir..
Umarım Gigabyte GA-G31M-ES2L Anakartı Kullananlara Yol Gösterici,Aydınlatıcı Olur Bu Video..
İyi Seyirler...

Gigabyte GA-G31M-ES2L (rev. 2.x) Mod Bios File Download: https://xeon771to775biosmod.blogspot.com/2018/08/gigabyte-ga-g31m-es2l-rev-2x-xeon.html

Intel® G41-G43-P35-P43-P45 DDR3 RAM Destekli Tüm Anakartlarda Çalışan Diğer Ram Marka ve Modelleri;

"CRUCIAL CT51264BA160B.C16FED2" 4GB 1600Mhz.

"CRUCIAL CT51264BA1339.M16FMR" 4GB 1333Mhz.

"Micron MT16JTF51264AZ-1G4M1" 4GB 1333Mhz.

"HI-LEVEL HLV-PC10600D3/4G" 4GB 1333Mhz. (Sadece Samsung Chipli Olanlar Çalışır)
Hasan Hasan : Abi ben overclokla remlerin 1066 gözükmesini sağladım cpu -z de 533 gözüküyor artık hız da 4.44 ghz de stabil
sistemde ki değerleri yazacağım tek tek
Anakart Gigabyte GA-G31M-S2L
Remler Kingston Hyper X 1066 soğutuculu
İşlemçi E 8600 CORE 2 DUO olay çarpanla değerleri denerken buldum sırasıyla
MB İNTELLİGENT TWEAKER MENÜSÜ

Robust graphics booter TURBO
Cpu clok ratio bende 10 du 9x
Fine cpu clok +0.5
CPU Freguency 4.21ghz 444x9.5
Cpu host clock control Enabled
Cpu host FREGUENCY (Mhz ) 444
PCI express Freguency (MHZ) Auto
Performance Enhance Standart
System memory multipler (SPD) 2.40
Memory Freguency (Mhz ) 800 1066
Sys Voltage Optimized (yeşil yazılı )
Sys voltage control burayı manuel alıp ayarlıyorsunuz ve değerleri yazdıktan sonra
AUTO ya aldım
DDR 2 Over voltage CONTROL +0.2 V
FSB Overvoltage Control + 0.3 V
CPU Voltage Control 1.30000V
Normal CPU Vcore 1.2125 V
TABİ DİĞER AYARLARDA VAR İSMAİL Abi nin overclok hız aşırtma ip uçları bölümünü izleyip bakınız .

Değerler bu şekilde Abi Herşey için cok tşk ederim Allah razı olsun sizden dediklerinizi yapacağım diğer anakart için tekrar tekrar tşk ed. Selametle.
Hasan Hasan : Başa aldım abi konuyu dediğiniz gibi . Abi taktım remleri 800 mhz gözüküyor cpz den de baktım aynı nasıl yapacağız aradımaldığım kişiyi anakartların bazılarında öyle gözükür diyor . Bios günceleme gerekir im? F6 bios GA G31 M- S2L Anakart Abi
Birde GA EP 45 DS3L anakart var anakarta voltaj veren sarı siyah 4 lü soket kabloyu takınca fan başlayıp duruyor başlayıp duruyor kabloyu cıkarınca fan fan çalışıyor sürekli sevabına Allah için bi yardımcı olurmusun abi anakartı size göndereyim . tşk ed.
Cemil aksaç : aynı sistemi topladım sonuç https://hizliresim.com/GtkrCn
Hasan Hasan : Abi bu karta kingston hyper x PC2-8500 / 1066 remler ile performans alırmıyız bilgi verebilirmisin abi
Hatice Avcı : sizce foxconn anakart modeli iyimidir ? overclock potansiyeli iyimidir ve dayanıklılık bakımından
Tayfun öztürk : elektrikler yüzünden biosu silinen makineye yukarıdaki modlu bioslarınızdan birini denedim. çalıştı. Teşekkür Ederim.
Ananthakrishnan : I have a computer with the same motherboard and Processor with (2x2) 4GB DDR 2 800 Ram and Nvidia GeForce TI 610 Graphics card. Working will for over 3 years.
FrancoAlbelo : What kind of ram use this?
Hüseyin can Ekmekci : Bu anakart pci express 2.0 mı yosa 3.0 mı ona göre ekran kartı alıcam bende de aynısı
CAGATAY JBL : merhabalar aynı anakarttan bende var en iyi işlemci ne takabılırım suan pentium dual core e5200 mevcut buna overlock yaptm ama bazen yavas ne onerırsınız

Overclocking basics on the Gigabyte GA-G31M-ES2L

Due to many request I did a video showing some of the over-clocking features and bios settings on the Gigabyte GA-G31M-ES2L motherboard.
БЕЗВЫХОДНОСТЬ : не о чем
Ahmet Husrev Çeker : İngilizce bitirdin beni be. Çevirin aga şu videoyu lütfen.
jedrula77 : never ever let motherboard auto control CPU voltage when CPU overclocked!!!!
всем пока : Hello...i have a quiestion... the motherborad Gigabyte GA-G31M-S2L support 8GB RAM??? please answer me when you can ... who tested them 2x4Gb? (on gigabyte site not supported but some site i see it supported
AlexTheTech : Yo mate, thankyou so much i got my Q9505 up to 3.9ghz thankyou!
SLOMato556 : hello, got a question why my cpu doesn't show it's overclocked... I did how you did at bios by putting it to 433 and I also put it to 2x
I think I mess up something in motherboard, do you know how to fix it?
Mroovsky : My voltage was set to auto
I checked in cpu z and it was 1.552 v. wtf
Bartek Fatyga : Core 2 duo e8500 3.16 i clocked to 4.04 nice :D
Charlie .M : I dont have mb intelligent tweaker option .Please help me
Andrius Kamarauskas : these settings worked, pushed my memory to 1038 MHz, but ram are rated to 1066. So worth tweaking

Gigabyte GA G31M ES2L Model Anakarta XEON E5450 Cpu Takmak

771 pin XEON işlemciyi STİCK MOD layarak 775 pin anakartlarda kullanabilmek...

Uyumlu 775 anakart ChipSet Modelleri;

G31/G41/P31/P41/P43/P45

Chipsete sahip bütün anakartlara takabilirsiniz.

Lütfen Kanala Abone Olun. Teşekkürler.
Mesut Bulut : Sa gigabyte ga-ep45-ds3lr bu anakarta uyumlumudur ?
Selcuk Turgut : Hocam benim eski ofis kasasinda bu anakart var. Buna ram ve ekran kartı eklesek günümüz oyunlarini kaldırırmı? Bannerlort veya pc pubg filan ?
MUSTAFA ÖZÜDOĞRU : Bios mod atmadan uydu mu? Benim anakarta bu islemciyi takinca, ekrana goruntu gelmeden speaker otmeye ve restart atmaya basliyo
Samed Demircan : yıl 2019 ve hala bu ana kardı kullanıyorum
AZERI GAMER : ABI LUTFEN CEVAB VER INTERNETTE BU ISLEMCINI BIOS UPDATE FALAN YAPIP TAKIYORLAR AMA SEN YAPMAMISSIN BENIM ANA KART MODELIM ECS G41T-M12 REV 1,0 SIMDI BEN DIREKT BIOS UPDATE YAPMASAM CALISIRMI ?
Yusuf Eren Aygün : Abi mod sticker olmasa olurmu
Yolustu AVTOŞ Doner official : abi bendede ekrana görüntü seninki gibi geliyor ama sonra orda takılıp kalıyor açılmıyor bilgisayar
Özden Turanoğlu : Elimde aynı anakart var, bu anakarta uygun tavsiye edebileceğiniz bir ekran kartı varmı
Emirhan Aslan : Abi
Emirhan Aslan : Abi acil cevap bekliyorum

... 

#ga-g31m-es2l

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 1,861건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.ieec.kr. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz